Keller Williams San Jose Gateway - Joshua Cousins
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Featured Properties

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 48 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  12637 Star Ridge, Saratoga, CA 95070

  Listing Courtesy Of: Intero Real Estate Services, Andy Tse
  I ri - 52 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  11928 Brookridge, Saratoga, CA 95070

  Listing Courtesy Of: Intero Real Estate Services, Andy Tse
  I ri - 53 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  21860 VIA REGINA, Saratoga, CA 95070

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, Steve McCarrick
  I ri - 53 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  18290 Cochrane, Morgan Hill, CA 95037

  Listing Courtesy Of: Compass, Shante Pappas
  I ri - 53 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  6047 Ostenberg, San Jose, CA 95120

  Listing Courtesy Of: VFlight Real Estate, Therese Swan
  I ri - 55 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  21720 Villa Oaks, Saratoga, CA 95070

  Listing Courtesy Of: Intero Real Estate Services, Andy Tse
  I ri - 57 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  15705 Ibiza, Morgan Hill, CA 95037

  Listing Courtesy Of: Golden Gate Sotheby's International Realty, Alex Bouja
  I ri - 57 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  15735 Ibiza, Morgan Hill, CA 95037

  Listing Courtesy Of: Golden Gate Sotheby's International Realty, Alex Bouja
  I ri - 58 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  7175 Glenview Drive, San Jose, CA 95120

  Listing Courtesy Of: Legacy Real Estate & Assoc., Off: 510-744-3500, Sherri Stoneberger
  I ri - 58 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  202 Tea Tree Terrace #1, Sunnyvale, CA 94086

  Listing Courtesy Of: Toll Brothers Real Estate,Inc, Eunice Chan
  My Blog

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Joshua Cousins
  Numri i licencës: DRE # 01908438
  Joshua Cousins at Keller Williams San Jose Gateway

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cmfu444j3bls70lohha0.png
  Keller Williams San Jose Gateway
  180 Great Oaks Boulevard San Jose, CA 95119
  Zyrë

  Joshua Cousins
  Real Estate Salesperson DRE # 01908438
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.